سکسی قدیمی نینا هارتلی معلم قدیمی کیر خوش سایز خوش دست نعمت است

سکسی قدیمی نینا هارتلی معلم قدیمی کیر خوش سایز خوش دست نعمت است

سکسی قدیمی هفته بعد آخرین هفته کلاس ها بود که دیدم اومده سرکلاس و با یک آرایش غلیظ و خیلی حشری کننده. بعد کلاس اومد تشکر که ممنون که گذاشتین امتحان رو بیام و ایکاش بتونم جبران کنم یک جوری نگاه می کرد که مشخص بود خیلی حشری و داغه.

بعد یک هو خودش یک پیشنهاد غیر منتظره داد گفت چون سرکلاس ها نیومده خیلی از درس ها عقبه اگر می تونم براس کلاس خصوصی بذارم منم فهمیدم این دردش چیه و واقعا هم چشمم رو گرفته بود گفتم باشه شماره خط کون تپل.

دوم را که فقط به دوست دخترام میدادم بهش دادم گفتم زنگ بزن بعداً در موردش صحبت کنیم. همون شب زنگ زد و قرار شد من برم خونه اش برای مثلا درس دادن سکس ایرانی توپ.

کیر خوش سایز خوش دست نعمت است سکسی قدیمی

رفتم خونه اش همون اطراف نزدیک دانشگاه بود و گفت بعد از طلاق خونه را به عنوان مهریه از شوهرش گرفته. وارد که شدم دیدم اوف عجب تیپی زده یک ساپورت پلنگی و تاپ قرمز تنش بود و قدش حدود 170 سانت و حدود 70 کیلو وزنش بود.

تو پر و کون گوشتی و سینه های درشت سایز 80 که خطش از بالای تاپش مشخص بود سکسی قدیمی. خلاصه نشستم و پذیرایی کرد و گرم صحبت و خوش و بش که تلفن زنگ زد رفت که تلفن رو که اون ور پذیرایی ایران سکس.

بود جواب بده چون صندل پاشنه بلند هم پوشیده بود کونش رو طوری قر میداد که من حشری بشم. وقتی برگشت من دیگه داشتم راست می کردم. یکهو دستم رو بردم طرف سینه اش که یک اه بلندی کشید و بعد هم کسش .

رو مالوندم خلاصه حسابی سینه هاش رو خوردم و با کسش بازی کردم اونم دستش رو برد طرف شلوارم که بازش کنه خودم بلند شدم همه لباس ها مو کندم تا کیرم رو دید گفتم جوون خوش سایزه شروع.

کرد به ساک زدن که خیلی همه حرفه ای بود بعد اون پاشد و لباس هاش رو کلا درآورد سکسی قدیمی.

کس پر آب شده آبم رو ریختم روی کمرش سکسی قدیمی

تو رو خدا بکن دیگه طاقت ندارم. منم کیرم رو کردم تا ته تو کسش و دیدم اوف چه تنگه و داغ خلاصه حسابی تلمبه زدم و اونم همش می گفت جوون بزن، جون چه کیری، وای مردم، پارم کن فیلم سکس لزبین.

چشمهاش به حالت نیمه باز بود و داغ کرده بود بعد از 10 دقیقه مدل رو عوض کردیم و مدل داگی کردم تو که تا کردم تو گفت آآآآآآآآیییییی جوون بکن جرم بده. من با تمام قدرت و سرعت حدود 7 تا 8 دقیقه تلمبه زدم البته بدون کاندوم بودم کمی شل کردم که آبم نیاد.

تا شل کردم گفت چرا وایستادی بزن پارم کن خلاصه دوباره زدم توش خیلی سریع و محکم تلبمه می زدیم که یکهو یک جیغی کشید و افتاد. کسش عین حوض پر آب شده بود و کاملا ارضا شد.

منم همون لحظه کشیدم بیرون و کمی حق زدم و آبم رو ریختم روی کمرش و افتادم روش خلاصه بعدش با هم رفتیم حمام و سکسی قدیمی شیطون دات کام.

کس کردن
سکس با معلم
کس تنگ
سکس با خدمتکار

,آماتو,سکس اول,دختر باکره تینجر آمریکایی ,کیر جامایکایی دوربین مخفی,آماتور ,سکس با مشتری تاپ پورن ,کس مسکو ,کس تنگ جنده خانوم کوچولو ,زن قحبه ,پورن ویدئو آنال.

کردن از کون,بلوند سکسی مامانی حشری ,میلف و تینیجر کس مامان ,اورال سکس , سکس خانوادگی ,مادر و پسر سارا جی ,داگ استایل ,پورن استایل ,سکس خشن آماتور ,داگ استایل .

جولیا ,پورن میلف ,سارا جی ,معلم,ساک ,فیلم سکسی نینا هارتلی ,میلف ,هول ,معلم حشری.

PORNSTARPLATINUM Sexy Vanessa And Nina Hartley 3some Banged Nina Hartley & Sexy Vanessa

Nina Hartley was his teacher many years ago sunny leone xnxx

blonde,mature,busty,lingerie,american,mom,cheating,granny,neighbor,big-tits,big-cock,gilf,grandmother,old-and-young,old-woman-young-man

سکسی قدیمی نینا هارتلی معلم قدیمی کیر خوش سایز خوش دست نعمت است
سکسی قدیمی نینا هارتلی معلم قدیمی کیر خوش سایز خوش دست نعمت است

سکس

7 thoughts on “سکسی قدیمی نینا هارتلی معلم قدیمی کیر خوش سایز خوش دست نعمت است

  1. Pingback: سارا جی
  2. Pingback: سکس باحال
Comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *