سکسی آمریکا کلیپ سکسی شاه کوس امریکا با بدن سکسی ابت میاد الانتنگ و داغ بود صداش تو اسمونا

سکسی آمریکا کلیپ سکسی شاه کوس امریکا با بدن سکسی ابت میاد الان

سکسی آمریکا انقدر لیسیدم که لرزید و ارضا شد و افتاد رو تخت.بعدش که بلند شد گفت آفرین پسر خوب کارتو انجام دادی اومد یه لب ازم گرفت بعد سرمو فشار داد تو سینه هاش منم ممه های گندشو.

میخوردم و میلیسیدم و گاز میگرفتم و باز رفتم سراغ کسش که دوباره صداش دراومد و گفت بکن تو.منم کردم تو که جیغش دراومد گفت کسکش آروم منم شروع کرددم نلمبه زدن.

کسش سکسی آمریکا تنگ و داغ بود صداش تو اسمونا بود یه 5 مین که زدم داشت آبم میومد که گفت بریز تو.بعدش افتادم رو تخت حال برام نمونده بود که سهیلا گفت من ارضا نشدم.

که باز با کسش اومد رو صورتم بعد که ارضاش کردم گفت چون بار اولت چیزی نگفتم وگرنه اگه بخوای بازم با پنج مین کردن آبت بیاد فلکت میکنم.حالو پاشو بریم حموم.

خواستم برم که کشید تو گوشم گفت نکنه انتظار داری من با پای خودم بیام پس توی خر اینج سلام سکس عاشقانه داستان سکس با مامان کلیپ سکسی توپ چه کوسی سکس عربی سکس کس.

پورن هاب سکس در حمام سکس ژاپنی سکس با پیرزن برازرز سکس زیبا سکس دکتر سکس سیاه کون تنگ دانلود سکس عاشقانه داستان سکس با مامان سکس دانشجو کلیپ سکسی آمریکا sex irani .

کس وکون تپل شهوانی گی ایرانی پیش گفتار دوستان با اینکه به نظر من داستانی که تخیل هم قاطیش باشه خیلی بهتر از داستان های واقعی میشه ولی این داستان کاملا حقیقی.

هستش و با اینکه حقیقیه به اندازه داستان هایی که از روی تخیل نوشته میشن جذابه آقا محسن که یکی از کاربرهای سایت هستن مهمان ما بودن.

قسمت اول قشنگترین صحنه ای که از اون شب تو ذهنم مونده، و ثانیه ای از جلوی چشمام نمیره اون لحظه ایه که گاهی اوقات موضوعات اطراف ما خیلی ساده هستن و ما نیاز نیس.

اینقد اونارو به خودمون سخت بگیریم فقط کافیه خودمونو تو اون فضا در نظر بگیریم سکسی آمریکا و بعد تصمیم بگیریم… من مهران هستم تک فرزندم و مدتیه واسه کار به یکی از شهرهای جنوبی.

مهاجرت کردم مجرد هستم و 27 سالمه تا تونستم سعی کردم به روز باشم و خودمو تو حصار تعصبات و تفکرات کورکورانه محدود نکنم… مادرم یه زنه بیوس که 16 ساله بعداز.

مرگ پدرم تنهاس به سلامتیش اهمیت میده و خیلی اهل ارایش نیس ولی امروزی می گرده حدودن 55 سالشه اما من فکر میکنم که سنشو بالا زدن چون مثله 40 ساله هاس قدش .

متوسطه و سینه های بزرگی هم نداره و چون میدونم چقد ادمه متعصب و خشکه مذهبیه میدونستم که قصد ازدواج نداره چه برسه دوست پسرو این حرفا اما مطمئن بودم از تنهایی.

و نبود من واقعا رنج می بره… تو شبکه های اجتماعی در مورد تنهایی مادر یا پدر با بقیه حرف سکسی آمریکا می زدیم و اینکه ممکنه این شرایط برای هر کدوم از ماها تو اینده رخ بده و باید چیکار کرد و حتی اینکه .

بالاخره شرایط سنی و جنسیتی و مخصوصا فرهنگی هم چقد میتونه موثر باشه… یه شب همینجور که حرف می زدیم یکی از اعضا بصورت انفرادی وارد صفحه من شد و شروع.

کردیم به حرف زدن تا اینکه کاملا خودشو معرفی کرد واسم چنتا عکس فرستاد انصافا هم ادم خوشتیپی بود حدودا 30 ساله بود و اینکه تو همون شهری که من ازش اومده بودم .

بخاطر بازاریابی رفت و امد داشت و بلد بود شهر رو… به من پیشنهاد داد که میتونه کمکم کنه و باعث تغییر نگرش و رفتاره مادرم بشه و اونو از تنهایی در بیاره من اولش.

کمی تعجب کردم از پیشنهادش اما با دلایل منطقی که اورد واسم بهم فهمون که من راضی هستم و نیاز به انکار موضوع نیس سکسی آمریکا … من ای دی مادرمو بهش دادم و واسش کاملا .

ندا حالت داگی داشت مشغول ناله کردنو لذت بردنو دردکشیدن سکس آمریکا

توضیح دادم چقد خشکه و اون گفت هر اتفاق جدیدی رخ داد بهم میگه… تقریبا در طول هفته باهم چت می کردیم و وقتی من ازش می پرسیدم چه خبرا میگفت دارم ویالون میزنم صبر کن صداشو.

میشنوی تکیه کلامش بود حدودا یک ماهی گذشت و یه شب بهم اس ام اس داد کانکت شو کارت دارم با اینکه خسته بودم حرفشو گوش کردم وقتی کانکت شدم از چتاش با مادرم اسکرین شات.

گرفته بودو فرستاده بود که تا حدودی تو این یک ماه چقد زور زده بود تا بلاخره واسش نوشته بود شما ؟ مادرم سکسی آمریکا… گفت بهم مهران گیرش انداخم بالاخره و اینکه مخشو زدم من که.

فکر نمی کردم یه شما نوشتن اینقد شادی افرین باشه واسش اهمیتی ندادم اما با عکسایی که واسم میفرستاد دیدم این شما؟ خیلی هم بی اهمیت نیست و سر آغاز حرفو امار بگیری شده بود…

معرفی و ارسال عکسو سنو شغلو چنتایی شعرو جملات قصار و تقریبا تو همین موضوعات میچرخید که فرهاد کم کم داشت بحثو دست میگرفت و هدایتش می کرد و با فرستاد سکس فامیلی.

عکس از چتا منو تو جریان می زاشت… از بزرگی کیرش بود، همون حالتی که کیر توش بود و بدون اینکه از توش دربیاد از حالت داگی بلند شد، رو زانوهاش روبروی.

من ایستاد چشمهاش خمار خمار بود، شهوت چشماشو تسخیر کرده بود، اونم از پشت محکم بهش چسبیده بود کاملا بدناشون باهم برخورد داشت یه دستش رو سینش بودو اون دستش به همراهی.

دست خودش رو کسش بود و باهم داشتن کسش رو درحالی که کیر بزرگ و کلفت اون تو کسش بود و ضربه های آروم و گاه محکمی که از کیرش به کسش منتقل میشد میمالیدن سکسی آمریکا.

قشنگ معلوم بود داره گرمای نفساشو روگردنش حس میکنه، اون داشت گردنو موهاشو بومیکشیدو میبوسید، گه گاهی با لباش لاله ی گوشش رو میکشید و می مکید، .

لبای خوشگلو سکسیش به واسطه لبخندی که از لذتو رضایتو شهوت بود تزئین شده بود، دلم میخواست اون لباش رو میبلعیدم، همون لبخندو با لباش به سمت دندوناش.

هدایت کرد و لباش رو به دندون کشیدو از گوشه لب خودش گاز کوچیکی گرفت، چشماش از شدت شهوت دیگه بسته شده بود.

اون همچنان درحال جلو عقب کردنو سکسی آمریکا بوسیدن گردنو مالیدن سینه و کسش بود.

صورتش رو گذاشت بین سینه هاشو محکم مکیدو کبود کرد سکسی آمریکا

با دوتا دستاش ندا رو محکم به خودش فشار می داد میشد آبی که از کسش جاری شده بودو به چشم دید، مبل از شدت جریان آب کسش خیس شده بود فیلم سکسی زن حامله.

و با روشی که اون درحال گاییدن بود آب کسش بیشتر و بیشتر میشد، یه سکسی آمریکا دفعه ای با تمام قدرتش کیرشو هل داد توکس خیس و لیز ندا، صدای آخ و آه و ناله ندا بلند شد.

شهوت عجیبی به جونم افتاد، دلم میخواست دوباره بیوفتم به جونشو انقدر روش تلنبه بزنم تا از حال بریم، چشماش رو به زور باز کرد با لبخندی پوشیده از شهوتو جنون سکس، چشای خمار آلودش رو به من دوخت سکسی آمریکا.

کلیپ سکسی دختر جنده با سینه های بزرگ چه کوسی میده اون کیرش رو از تو کسش کشید بیرون، ندارو برگردوند، دیگه نمیتونستم سکسی آمریکا چهره غرق در شهوتش رو ببینم.

شروع کرد به خوردن لبای ندا و صدای ملچ ملوچ لباشون تو گوشم میپیچید. ندا بی وقفه دستشو به سر صورت اون میکشید و مثل وحشیا لباشو میخورد اون بلاخره دل از لبای ندا کندو.

رفت سراغ گردنشو بدون کوچیکترین وقفه ای بوسه میزدو میمکید و میرفت به سمت سینه های گرد نازنین ندا با دستاش سینه هاش رو میمالید و فشار میداد نوک سینه هاشو کرد تو دهنش شروع به خوردن کرد.

مثل دیوونه ها میخوردو میمکیدو میلیسیدو می مالید ناله های ندا کل فضا رو گرفته بود، شنیدن ناله هاش دیوانه کننده بود، با شنیدن ناله هاش جنونی خاصی تو وجودم شعله ور میشد.

ندا مشغول مالیدن کونش شده بود، کون گرد و خوش فرمش هیچ نمونه ای نداره، شکل کونش به جرات میتونم بگم تکه! کاملا بی مانند سکسی آمریکا.

بعد از مالیدن کونش جفت دستاشو گذاشت رو کسشو شروع کرد به مالیدن سکسی آمریکا خودش دستش که با آبه کسش خیس شده بود رو به سمت عقب آورد جلوی من.

بی درنگ انگشتاش رو کردم تو دهنم و مشغول لیسیدن آب کسش از روی بند بند انگشتای دستش شدم.

انجمن کیر تو کس دانلود کلیپ سکسی سکس عربی سکس کس پورن هاب سکس حمام سکس ژاپنی سکس با پیرزن برازرز سکس زیبا کیر تو کس سکس دکتر سکس سیاه پوست کون تنگ دانلود سکس

سکسی آمریکا کلیپ سکسی شاه کوس امریکا با بدن سکسی ابت میاد الانتنگ و داغ بود صداش تو اسمونا
سکسی آمریکا کلیپ سکسی شاه کوس امریکا با بدن سکسی ابت میاد الانتنگ و داغ بود صداش تو اسمونا

Hot nurse fucked in her tight ass, POV cum swallow
anal,cumshot,sexy,ass,petite,blowjob,brunette,doggystyle,skinny,amateur,swallow,nurse,beautiful,hd,green-eyes,big-cock

2 thoughts on “سکسی آمریکا کلیپ سکسی شاه کوس امریکا با بدن سکسی ابت میاد الانتنگ و داغ بود صداش تو اسمونا

  1. Pingback: س کس
  2. Pingback: لزبین سکس
Comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *