سوپر سکس پدر ناپدری دختر را لعنت می کند در حالی که مادر

14K
سکس خارجی فیلم سکسی پورن خارجی Cali Sparks Keiran Lee Vanna Bardot آب کیر آماتور آمریکایی آمریکایی حشری پورن استار آنال انجمن سکسی زنان اورال سکس برچسب‌ها داستان حشری بلوند پشمالو پورن استار پورن ستار پورن ویدئو پورن ویدئو میلف پیر و جوان تاپ سکس تماشای آنلاین تینجر تینیجر تیینیجر حالت 69 حشر حشری داستان تحریک کننده داستان حشری داستان خفن داستان سکس داستان سکسی داگ استایل دختر خارجی دختر خوش هیکل دوربین مخفی زن خراب تینیجر سارا جی ساک ساک حرفه ای ساک زدن ساک زن حشری سکس آنال سکس امریکای سکس اول سکس با جنده خارجی سکس با دختره خارجی سکس با مشتری سکس جدید سکس حشری سکس خارجی سکس خارجی ساک زدن سکس خانوادگی سکس خشن سکس دهانی سکس لاتین سکس مقعدی سوراخ کون شهوانی عکس کون عکس‌های سکسی‌ فیلم سکس فیلم سکس جدید فیلم سکس خارجی فیلم سکسی فیلم سکسی خارجی فیلم سوپر فیلم سوپر امریکایی کس تر و تمیز کس خیس مشتری کس کن حرفه ای کس لنگ در هوا کس مامان کس مامانی کس نوجوان کلیپ سکسی‌ کون کون ۱۸ ساله کون دادن کون سفید کون کردن کون گنده کون گنده پورن ویدئو کون لیس کیر جنتلمن کیر خور کیر خوردن کیر کلفت کیر کله سرخ کیر گنده ماساژه سکسی مایا بیوجو معلم ممه کوچک ممه گنده میلف نوجوان ویدئو

سوپر سکس پدر ناپدری دختر را لعنت می کند در حالی که مادر

سوپر سکس یکم بعدش گفت آروم آروم کیرتو‌‌ بکن تو و شروع کن کارتو‌انجام بده منم گفتم قربون مهشیدم برم که بازم دلش کیر‌میخواد و یواش یواش کیرمو فشار دادم تو و شروع کردم کیرمو‌توی کونش عقب جلو‌کردن و با یه دستم هم کسشو.

میمالیدم و خودش هم با یه دست کسشو میمالید گاهی بلند میشدم از روش و کیرمو که سکس در خواب.

داره توی کونش عقب جلو‌میشه رو میدیدم و‌گاهی هم توی آینه اونو نگاه میکردم که چهرش پر از لذت و درد بود و داشت کسشو میمالیدو سینه هاش که با هر بار تلنبه زدن من عقب و جلو میشدن رو‌میدیدم و همینطور توی کونش عقب و جلو‌میکردم و اونم هی آه و ناله میکرد و منو از خود بیخود میکرد حسابی جفتمون داغ شده بودم و من حسابی عرق.

کرده بودم وهمینجور کیرم‌رو توی کونش عقب و‌جلو‌میکردم که گفت داره نزدیک میشه ارضا بشه و به منم گفت خواستی بیای کیرتوددر نیاری و همون تو‌بریز آبتو منم با این حرفش سرعتمو‌بیشتر‌ کردم و شروع کردم تند تر تلنبه زدن و‌کمک اون هم کسش رو مالیدن ووقتی که صدای مهشید حسابی بالا رفت و به اوج رسید منم با چند تا تلنبه آبمو توی کون تنگش سوپر سکس خالی کردم و بعدآروم کیرمو در آوردمو‌همونجا همدیگه رو‌بغل کردیم و دو ساعت خوابیدم…

رابطه نسبتا خوبی داشتیم‌ و چند سالی بود که با هم بودیم و هر از چندگاهی هم سکس داشتیم. همدیگه رو دوست داشتیم و کلا یک بار توی این مدت از پشت رابطه داشتیم چون اون زیاد دوست نداشت و درد هم می کشید و من نمیخواستم اذیتش کنم.

اما اونم میدونست که من عاشق سکس از پشتم و کردن اون از کون چون واقعا کون بینظیری داشت و سه سال بود سوپر سکس که با هم‌بودیم و فقط با همدیگه بودیم و فقط در اختیار خودم بود و تنگ و تمیز و حشری کننده .

خلاصه علاقه بینمون باعث میشد من مراعات اون رو بکنم و خیلی تو فکر سکس از پشت نباشم و اونم کم کم مراعات منو بکنه و راه بده که من بتونم از پشت باهاش سکس کنم.

این خاطره مربوط میشه به دفعه دوم کون دادنش به من که با فاصله سوپر سکس شش ماه بعد از دفعه اول که از پشت سکس‌ داشتیم.

اون‌روز بعد از اینکه خانواده رفته بودن سفر و چند روزی خونه خالی بود مثل هر دفعه من رفتم دنبالش و با همدیگه اومدیم خونه ما حدود ساعت 9 صبح رسیدیم خونه معمولا یک‌روز کامل پیش همدیگه میومدیم و کلی با هم خوش میگذروندیم سکس کوردی.

من یه دوش گرفتم و امدم با هم نشستیم تلویزیون دیدیم و میوه خوردیم و همدیگه سوپر سکس رو بغل کردیم و از اینجور کارا بعد از مدتی مهشید سرشو گذاشته بود روی پاهای من و رو‌مبل دراز‌کشیده بود و منم یواش یواش داشتم نوازشش میکردم کم کم دیگه جفتمون رفته بودیم تو حس.

من آروم بغلش کردم و رفتم سمت اتاق خواب و گذاشتمش رو‌تخت و خودم هم کنارش دراز کشیدم و سفت و محکم بغلش کردم شروع کردم به نوازش بدنش با دستم و بوسیدن پشت گردنش و با تکون های ریز هم آروم آروم کیرم رو از روی لباس فشار میدادم به کون نرم و باحالش کم کم جفتمون بیشتر داغ میشدیم.

خیلی آروم چرخیدم روی بدنش و اونم به پشت برگردوندم و‌شروع کردم

ازش لب گرفتن و با یه دست سینه هاشو و یه دست هم آروم کسشو از روی لباسش ماساژ میدادم اونم خیلی آروم شروع کرد با دستش کیر‌ منو از روی لباس ماساژ بده و با دست دیگش هم دست میکشید تو‌موهام و پشت بدنم سکس مقعدی.

کم کم شروع کردم لباساشو در آوردم و فقط موند سوتین و‌شرتش که یه ست سورمه سوپر سکس ای بودن و خودم هم شلوارکمو و تیشرتمو درآوردمو و دراز کشیدم روش طوری که کیرم از روی شرت هامون روی کس مهشید قرار گرفت و شروع کردم آروم آروم فشار آوردن به کس مهشید و با یه دستم هم سینه هاشو میمالیدم و با دست دیگه سرشو گرفته بودم تو دستم و ازش لب میگرفتم و لحظه لحظه آتیشی تر شدنشو میدیدم.

همیشه از لذت بردنش خیلی لذت میبردم و واقعا بهم حس عالی میداد یواش یواش سوپر سکس شروع کردم به پایین رفتن و بوسیدن گردن و چاک بین سینه هاش و بالای سینه هاش خیلی آروم سوتینشو باز‌کردم و شروع کردم به خوردن سینه هاش با یه دستم هم کسشو ماساژ میدادم اونم دستشو رسونده بود تو شرت من و کیر‌منو خیلی آروم.

ماساژش میداد جفتمون تو‌هوا بودیم و صدای آه و ناله های مهشید در‌ اومده بود آروم آروم من سینه هاشو میخوردم و گاهی لب میگرفتم یا گوش سوپر سکس هاشو زبون میزدم و اون حسابی شهوتی شده بود کم‌کم شروع کردم به پایین رفتن همینطور بدنشو نوازش کردم و بوسیدم تا رسیدم به شورتش.

خیلی آروم از روی شرت کسشو بوسیدم و بعد یهو شروع کردم به خوردنش از روی شرت که صداش رفت تو هوا محکم از روی شرت کسشو‌ سوپر سکس گاز میگرفتم بعد یکم شرتشو کنار زدم و چند تا زبون زدم روی کس داغ و خیسش حسابی غرق در‌لذت بودیم…

بعد آروم شرتشو از پاش درآوردم و شروع‌کردم به خوردن روناش

و یواش یواش رفتم سمت کسش و شرو‌ع کردم به خوردن و مالیدن کسش به صورت همزمان. حسابی داشت حال میکرد بعد با یه دست گاهی سینشو میمیالیدم‌گاهی انگشتامو‌میکردم تو دهنش سوپر سکس و گاهی با سوراخ کونش بازی میکردم و با دست دیگه کسشو ماساژ میدادم و همزمان هم کسشو و گاهی هم سوراخ کونشو براش.

میخوردم و زبون میزدم مهشید همیشه فوق العاده تمیز بود و سکس باهاش واقعا لذت بخش بود همینطور که اون لذت میبرد آروم آروم یه انگشتمو تو‌چند مرحله تا بند دومش کردم سوپر سکس توی کونش که هم لذت میبرد و هم درد داشت این کار هر دفعه بود و براش عادی بود دیگه و خودش هم دوست داشت و بهش کمک میکرد تا ارضا بشه و لذت ببره به شرطی که وقتی که سکس ایرانی توپ.

شهوتی شده بود اینکارو‌ میکردم همیشه بهش میگفتم که تو که از انگشت کردن کونت لذت میبری چطور میگی از کون دادن و رفتن کیر‌تو کونت لذت نمیبری که اونم میگفت سوپر سکس تو‌کلفتی این دو‌تا رو‌با هم مقایسه میکنی خلاصه یواش یواش انگشتم رو‌تو‌کونش شروع به عقب جلو‌ کردن کردم و همینجور هم کسشو میخوردم زبونمو میکردم .

تو‌کسش و میچرخوندم محکم میمکیدم کسشو همه ی کسشو میکردم تو دهنم و حسابی حال میکرد آروم آروم شروع کردم اون انگشتمو بکنم تو‌کسش خیلی بااحتیاط انگشتمو سوپر سکس فرستادم تا آخر‌توی کسش و شروع کردم به عقب و جلو کردن دیگه تو آسمونا سیر‌میکرد وصداش همه اتاقو پر‌کرده بود و هر از گاهی که انگشتیو‌که تو کونش بود .

بیشتر‌ فشار‌میدادم تو کونش یه جیغ کوچولو باحال میزد که منو دیونه تر‌میکرد

و‌باعث‌میشد بیشتر‌برم تو‌فکر کردنش از کون بعد از چند دقیقه که حسابی حال کرد من اومدم کنارش خوابیدم و اون اومد روی من نشست bang bros xnxx.

دیدن بدن فوق العادش با اون سینه های خوشکلش منو‌دیونه میکرد یه لب از‌من گرفت و شروع کرد به خوردن لبامو و گوشام چون من واقعا از این کار‌لذت سوپر سکس میبردم و‌میدونست که من اینجوری دیونه اون میشم همزمان هم خودشو روی من پایین و بالا میکرد و کیر من از زیر شرت میمالید به اون کس داغ و خیسش و من.

بیشتر حشری میشدم بعد شروع کرد به پایین رفتن و همه بدنم رو بوسید تا رسید به شرتم و شروع کرد از روی شرت کیرمو‌بوسیدن و گاز زدن و با دستش سوپر سکس ماساژ دادن و خیلی آروم دستشو‌برد داخل شرتم و کیر منو گرفت تو دستش داشتم کیف میکردم حسابی خیلی آروم یه بوس کوچیک‌رو‌سر‌کیرم کرد و بعد کیرمو‌کرد .

داخل دهنش و‌شروع کرد به ساک زدن و زاویمون هم طوری بود که من صورتش رو‌میدیدم و اینکار همیشه لذت منو دو سوپر سکس چندان میکرد خیلی آروم کیرمو درآورد و شرتم رو کامل درآورد و شرو‌ع کرد از پایین تا بالای کیرمو‌خوردن و من حسابی حال میکردم سعی میکردم با پاهام کسشو ماساژ بدم و با دستم از پشت میزدم روی بدنش.

یا روی کونش یا نوازشش میکردم و یا سینه هاشو میمالیدم و اونم همینطور ساک میزد و‌من غرق در لذت اونو تماشا میکردم که چطوری کیرمو بین لباش گرفته وداره ساک میزنه گاهی کیرمو‌درمیاورد و با دست سوپر سکس برام جلق میزد و منو نگاه میکرد و گاهی کیرمو میزاشت بین دوتا لبش و از پایین تا بالاشو با لباش بازی میداد و گاهی میرفت پایین و با زبون زیر بیضه هام رو میخورد و یا میکردشون تو دهنش و میک میزد.

سکس حشری ایران سکس سکس چت سکس روسی سکس جدید ایرانی سکس کارتونی سکس جدید سکس برازرس سکس وحشی سکس داستانی فیلم سکس

Step Dad Wakes Up Daughter For Fucking

Step father fucks daughter while mom xnxx sis

7 thoughts on “سوپر سکس پدر ناپدری دختر را لعنت می کند در حالی که مادر

Comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *